| haaax400 a întrebat:

Salut am 14 ani si vreau cand termin clasa a 8-a sa merg la o scoala de fotbal in cluj sau langa cluj,vreau sa ajung fotbalist imi plac foarte mult,si am si talent,si nu stiu unde sa merg,eu cred ca acum este momentul potrivit sa merg si sa nu mai astept, imi puteti da ceva pareri, sau niste scoli de fotbal sau academiI active din CLUJ, grupa 1999. FUNDA!

2 răspunsuri:
| MisFit20 a răspuns:

Scoala de fotbal? Nu am auzit, incearca sa te inscri intr-un club sportiv de la tine din oras.

| LadyMelian a răspuns:

Nu exista oficial o scoala de fotbal, nu iti da nimeni diploma pentru asa ceva.Trebuie sa faci un liceu ca oricare altul.
Sunt doar cluburi sportive in care te poti face remarcat.
Eu stiu de Scoala de fotbal Sorin Oncica din Cluj
http://www.sorinoncica.ro/
Mai este si Scoala de fotbal Ivansuc tot din Cluj.
Vorbeste cu ei. Poate te ajuta.