| SmoKeNN a întrebat:

Salut,am 15 ani fac 16 in decembrie dar sunt scund si slab. Am 1, 61-163 nu stiu exact si 44 kg. Vreau sa cresc,nu am avut inca cresterea brusca. Nu inteleg de ce nu ma dezvolt ca toti ceilalti,toate semnele pubertati mi-au aparut, unii se mirau de ce mi s-a ingrosat vocea. Ati mai vazut asemnea cazuri? Daca da acele persoane au crescut?

2 răspunsuri:
| gazaru a răspuns:

Prietene si eu eram scund la 15 ani si acum am 17 ani si in clasa 9 spre 10{in vara} am crescut destul de mult si ma intreaba vecinii cat pot sa mai cresc...Te inalti asa pe la 16-17 ani.

| amnesia5sos a răspuns:

E ok stai linistit. E normal ce se intampla, la baieti se intampla mai tarziu si difera mult intre ei