| bogdan24680 a întrebat:

Am 15 ani si 1.59 Sunt cel mai mic din clasa si nu stiu ce sa m-ai fac ca sa cresc. Nu am par la subrat si pe picioare. Sper ca ma puteti ajuta

Răspuns Câştigător
| Felissa13Eden a răspuns:

Unii baieti se dezvolta mai greu, dar esti inca mic.
Apuca-te de baschet, sau de înot, cred ca ai mai auzit sfaturile astea, dar, sincer, sunt cele mai bune. Sportul te dezvolta armonios, si o sa ai si orar pentru mese.
Am un vecin de 45 de ani care n-are par pe corp(in locurile vizibile laughing, dar are ditamai barba.Fiecare baiat se dezvolta in felul lui.Sa nu iti para rau daca n-o sa iti creasca parul ca celorlalti baieti, n-o sa se ia nimeni de tine ca ai parul mai blond pe picioare, sau ca n-ai dihor la subrat.

| bogdan24680 explică (pentru Felissa13Eden):

Am făcut înot 2 ani Dar poate e si din cauza genetici Maică-mea are 1.58 iar taica-meo 1.66

| Felissa13Eden a răspuns (pentru bogdan24680):

Poti sa mai cresti.Mama are 1.76 si tata 1.72 si frate meu are 1.86 si a facut si baschet si inot

3 răspunsuri:
| CaliforniaLA a răspuns:

Mergi la un doctor pentru inceput