| Anonim0120 a întrebat:

Salut.
Am 15 ani si am o colega de liceu pe care o plac mult. Acum ca s-a term liceul nu am prea vorbit si as vrea sa-mi ziceti cum pot sa incep conv cu ea fara sa par un ciudat sau cum sa ii dau semne….
Tot timpul ma gandesc la ea, insa ma tot gandesc ca ma trateaza ca pe ceilalti si ca-mi fac sperante false.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu repect si bun simt si zambet pe buze, mergi si vorbeste cu ea, acum cat inca o mai poti intalni, ca vara-i mare si s-ar putea sa-si faca alt prieten.

| Violleta2022 a răspuns:

Baiete, pana nu incerci nu vei sti niciodata daca te place sau nu fiindca s-ar putea sa ai o surpiza placuta si sa te accepte.

Mai bine primesti un refuz decat sa traiesti toata viata cu regretul ca nici macar nu ai intrebat-o daca vrea sa-ti fie prietena.