| SmallBrain a întrebat:

Am 15 ani si imi place de o fata.am incercat sa ma apropi de ea dar ea se comporta foarte urat cu mine adica:ma injura, ma goeste si imi spune ca sunt ciudat fiindca am parul aproape alb plus ca eu sunt o persoana calma si prietenoasa deci nu ma comport urat.Voi din ce cauza credeti ca e comporta urat cu mine?

Răspuns Câştigător
| theeternal a răspuns:

Pentru ca e o needucata. Eu zic ca, daca se comporta cu tine in felul acesta, iti pierzi vremea cu ea. Tu esti o persoana calma si prietenoasa, ea se comporta urat cu tine; chiar daca ati fi impreuna tu ai avea de suferit si nu te-ai simti in largul tau cu ea.

Imi pare rau sa te dezamagesc.

| SmallBrain explică (pentru theeternal):

Mi-e chiar imi place de ea, dar o sa-ti urmez sfatul, pana la urma asa e mai bine.

2 răspunsuri:
| Shammal a răspuns:

Exact din ce spui ca zice despre tine se comporta asa; insa eu cred ca vine dintr-o teama de a ei, nu are ceva personal cu tine.