| NubleReapper a întrebat:

Salut,am 15 ani si ma intrebam ce le place fetelor de varsta mea la baieti?
Cum pot agata o fata?

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Cum arata pe primul loc, apoi cum se comporta.Incearca sa pari mai matur dar si amuzant in acelasi timp, mai serios dar si aiurit, mai atent dar si indiferent, imaginativ dar si prostut uneori ca sa te poata ajuta, mereu stapan pe tine dar si neajutorat ca sa nu se simta inutila, de gasca insa nu prea mult, destept la scoala ca sa va puteti face temele impreuna, impresionat pentru prietenele ei indeajuns de mult incat sa fie invidioase, etc. etc. etc.

O agati cu un carlig.

1 răspuns:
| Yon1470 a răspuns:

Trebuie sa ai factorul X!