| InVPent a întrebat:

Am 15 ani si vreau sa imi pun piercing in buza, insa mama nu e de-acord. Mi-a spus ca ma lasa sa imi fac o gaura normala in ureche daca vreau asa mult, insa in buza nu ma lasa... Ceva idei sa o conving, va rog?

2 răspunsuri:
| Klaudiu214 a răspuns:

Pai bine face ca nu te lasa pentru ce sa faci asta nu iti este bine asa? sau vrei sa fi in trend cu toate rahaturile ce sunt acuma

| InVPent explică (pentru Klaudiu214):

Frate, nu am nevoie de raspunsuri de genu'. Ce te **** pe tine grija ce vreau eu sa fiu? Vreau sa incerc ceva nou, intelegi? Ma doare in cot ce e la moda. Daca voiam sa fiu la moda imi faceam selfie-uri cu botic, chiar daca sunt baiat si imi luam blugi de *** sa imi arat formele, dar nu. Ma imbrac larg, imi fac o poza la 3 ani... Acum la moda e sa te tunzi prin parti scurt si lung sus. Eu am parul lung... Asta ti se pare la moda? Daca binevoiesti sa imi oferi un raspuns care sa ma ajute, ok. Daca nu, ok. Ziua buna