| Anonimboy111 a întrebat:

Salut,am 16 ani si am observat ca la alti baieti de varsta mea li se vad penisul prin pantaloni, ca si cum ar fi sculat sau nu stiu, la mine nu se vede ce as putea face sa se vada? laughing laughing laughing

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

I-ai intrebat ce vârstă au? Poate sunt mai mici decât tine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dar de ce te uiti la penisul altor baieti?

| Anonimboy111 explică (pentru suntserios):

Da ce ai vrea sa fac? cand dau de baieti sa ma leg la ochi cu ceva sau cum, doamne fereste laughing laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru suntserios):

Atracția.

| StoicAnalysis a răspuns:

Sa porti pantaloni de training

| Anonimboy111 explică (pentru StoicAnalysis):

La altii se vede si daca nu poarta pantaloni dinaia

| StoicAnalysis a răspuns (pentru Anonimboy111):

Inseamna ca au balalaul mare.

| MistarGoGu a răspuns:

Blugi mulati + 30 minute vizionare pe PornHub!
Sau pantaloni de piele mulati ca la motociclisti!

| Robert2526 a răspuns:

De ce ai vrea sa se vada?laughing

| Anonimboy111 explică (pentru Robert2526):

Ca sunt baiat, doar nu vreau sa se vada pantalonii ca la fete ca si cum am vagin

| Robert2526 a răspuns (pentru Anonimboy111):

Poate nu o ai destul de mare atunci. Nu mi-am pus niciodata problema, eu prefer sa nu se vada laughing) Cred ca depinde si de cum o tii in boxeri laughing pozitioneaza penisul diferit si vezi cum se vede

| DragosDeLaDabuleni a răspuns:

Salut recomand sa nu porti boxeri in combinatie cu blugi si se va vedea!

| kencarson a răspuns:

Daca ar fi fata si te-aș vedea așa aș fugi de tine crying

| Anonimboy111 explică (pentru kencarson):

Daca ai fi fata ai fugi, dar esti baiat si ai veni la mine, nu ai fugii, asa ai dat de inteles laughing laughing laughing laughing laughing doamne ce oameni