| Grof_Paul_2001 a întrebat:

Salut am 16 ani si imi cam place de o fata.ea are 15 si am invatat la aceeasi scoala din oras.nu o am la prieteni pe Facebook deoarece nu pot sa ii dau friend request(idk).ea e asa mai rasfatata un pic si mno....nush ce sa zic simt ceva pentru ea.adica nu m-am uitat numai la sani si fund nu.imi place de ea si atat.deci putin ajutor:cu ce mesaje as putea sa o abordezi si cu ce mesaje as putea sa continui conv? va roog mult ajutati-ma! PS:NU O SA DAU FUNDA SAU ALTE PORCARII DINASTEA+NU O SA DAU FB-UL MEU LA NIMENI.RASPUNDETI AICI!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, trebuie sa fii politicios si sa-i vorbesti normal, cum vorbesti oricarei fete.
Cat despre convins fata, asta nu putem face noi si nici tu, este decizia ei daca te place si te vrea de prieten, dar nu uita, totul tine de cat de frumos te compori tu cu ea.

PS. Invata sa scrii si sa vorbesti corect, ca sa impresionezi atat fetele, dar si restul omenirii, ca "nu stiu" "mno" nu sunt in vocabularul romanesc.