| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am 17 ani si 182 cm si in doua saptamani am crescut aproximativ 2 cm, credeti ca as mai putea sa cresc inca 5-6 cm sau acuma sa fie perioada mea de crestere pentru ca de la 14 ani am crescut doar cate 5 cm si nu am avut nici o perioada in care sa ma duc mai mult de atat!

4 răspunsuri:
| motan444 a răspuns:

Vrei sa musti din luna? est destul de inalt oricum, o sa cresti pana la varsta de 21 de ani

| Nujjjjjjjjghf a răspuns (pentru motan444):

Probabil ca colegii lui sunt inalti. Si daca intreaba si zice ca nu e in regula daca nu mai creste inseamna ca nu a discutat pe tema asta.
Asa presupun.

| motan444 a răspuns (pentru Nujjjjjjjjghf):

Salll pustiu poate ai dreptate oricum daca esti prea inalt e o mica probleme cu fetele ele majoritatea sunt scunde undeva la 1, 70 deci cu tocuri 1, 75 zic ca la 1, 82 ca baiat e destul ca pe urma arati a papaluga lunga si incep astia cu poreclele gen pasar-las-lungila si din astea

| Nujjjjjjjjghf a răspuns:

Depinde si de inaltimea tatalui tau.
Daca are peste 1, 90 este probabil sa ajungi cam de vreo 1, 92 in fine daca e mai mic o sa ajungi cu vreo 2-3 cm mai mai ca tatal tau. Oricum e bine.
Si eu nu sunt adolescent laughing) am 12 ani!