| baK1 a întrebat:

Am 17 ani si as vrea sa imi gasesc un job part-time, sa ma pot duce si la scoala ...Are cineva vreo idee? Sunt din Galati daca asta conteaza. Multumesc big grin!

1 răspuns:
| andrey96 a răspuns:

Distribuitor de ziare la marile supermarketuri daca sunt prin Galati...sau depinde ce sti face. daca te ai cu informatica te poti baga calfa la un informatician si scoti bani faini... daca le ai cu limbile straine ceva de gen translator si iar esti bine platit.dar depinde de indemanare