| Vulpess a întrebat:

Salut, am 17 ani si de mult timp incerc sa imi gasesc o tunsoare potrivita mie si nu imi pot da seama ce gen de tunsoare mi s-ar potrivi. Asa arat eu: http://imageshack.us/photo/my-images/210/480915289564267 81642613.jpg/

Răspuns Câştigător
| Xulescuu a răspuns:

Las-o asa ca-i ok, zbarleste-l acolo putin. Nu te tunde si tu cu in parti si sus o bucata de " iarba " ca sunt satul de astia laughing. Fii original daca vrei sa te tunzi.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

După părerea mea, arată bine și așa. Eu în locul tău nu l-aș schimba (cel puțin momentan).

Răspuns utilizator avertizat
| Kryswx a răspuns:

Dar de ce nu il lasi asa il zbarlesti putin si gata...:*