| adrian_2389 a întrebat:

Salut am 17 ani si nu prea am barba cum sa imi creasca barba mai repede pentru a arata mai bine?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te razi la 3 zile si cu timpul iti creste mai repede. Barba sa stii ca te face mai urat dar pe alta parte se zic ca barbatii adevarati sunt cei barbosi dar nici in exces.

| Larisa a răspuns:

Daca iti razi parul de pe barba iti creste mai des si mai dur.Dar ho! unde te grabesti asa, ai toata viata inainte sa stai zilnic sa te barberesti, apoi sa ti se irite fata si gatul.Ma oameni buni, voi chiar a-ti uitat sa va bucurati de copilarie? a-ti capiat? ce-aveti? cand o sa trebuiasca sa ai barba, fi sigur ca vei avea

Răspuns utilizator avertizat