| Madalino98826 a întrebat:

Am 17 ani,sunt baiat, brunet.Nu ies bine in poza, poate din cauza tenului.Ce avantaje am daca sunt brunet cu ochii caprui si cu tenul mai inchis.

4 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Nu ai avantaje

| darrio2007 a răspuns:

La dezavantaje te-ai gandit?

| justanotheruser99 a răspuns:

Faptul ca nu ieși bine in poze, nu are nici o legătură cu tenul tău, pur si simplu nu esti fotogenic.

| kirida a răspuns:

Nu cred ca tenul are vreo legatura cu iesitul bine in poze. Nu esti fotogenic, asta e altceva. Parul brunet, tenul inchis si ochii caprui nu sunt un dezavantaj deloc.