| Y3aaHH a întrebat:

Am 17 ani, sunt din Bucuresti. M-am apucat recent de lupte libere. Vroiam sa va intreb ce parere au fetele despre chestia asta. Ca si corp sunt atletic(nu foarte musculos dar nici gras) si la chip arat(din spusele colegilor/colegelor/cunostintelor/prietenilor) destul de bine(dragut, intr-un cuvant). Acest sport necesita, pe langa un antrenament destul de dur, niste mici deformari. Prin deformari ma refer la mici sgarieturi(adesea pe gat), uneori(mai rar) niste mici vanatai pe fata si, cel mai intalnite sunt urechile de "grappler"(putin deformate dar nu ca cei profesionisti, poate doar putin deformate sau uneori chiar deloc.depinde de caz). Bun, problema mea este ce parere o sa aiba fetele despre chestia. Nu vreau, odata cu practicarea acestui sport, sa nu ma mai placa nici o fata si sa ma vada o bruta.pentru ca in interior sunt o persoana buna, cu suflet mare happy Promit ca dau funda si vot celui care ma ajutawinking si le raman recunoscator celorlalti happy. PS: am pus la categoria adolescenti pentru ca eu consider ca e o problema "adolescentina" happy Nu ma luati peste picior pentru ca toti trecem prin momente de genu.se intampla si la case mai mari.
Bafta tuturor, aveti grija de voiwinking

Răspuns Câştigător
| JokoSmile a răspuns:

Hi. Stai linistit la unele fete le plac baietii atletici, cunosc multe fete si prietene care sunt topite dupa astfel de baieti laughing. Din contra o sa se simta protejate de tine. Si pe mine ma batea gandul sa ma duc la box, dar mai bine nu, dar asta nu inseamna ca sunt dura sau chestii de genu, crede-ma sunt copilaroasa, inca mi-am pastrat farmecul al de copil, inocent, zapacit laughing (cum zice colegul meu ). Dar nu e pentru mine boxu sunt prea zapacita pentru sportul asta tongue laughing...
Peace

1 răspuns:
| Chelle a răspuns:

Nu te speria,fetelor chiar li se pare tare chestia asta, te sfatuiesc sa faci in continuare pentru ca daca e ca o fata sa te iubeasca nu te va iubi pentru felul cum arati si pentru cea ce esti adica degeaba arati bine daca esti prost si idiot, deci sfatul meu nu te lasa