| Exeemii a întrebat:

Am 19 ani, sunt in clasa a12a. Ma rog, am terminat-o. Recent am dat de un tip (sau el de mine). Ne-am vazut in autobuz de 2-3 ori si am facut contact eye. E extrem de frumos, are fata de papusa, e inalt etc. Mi-a dat cerere de prietenie pe facebook, am acceptat. Apoi mi-a scris. Cand eram in tramvai, am realizat ca e mai mic decat mine. Credeam ca e clasa a10a sau a11a. De fapt, e a9a. Ma cam place si cred ca si eu pe el, dar parca e prea mic. De ranit nu vreau sa il ranesc, am si fluturi in stomac cand vorbesc cu el laughing. Ce sfaturi imi dati? Dau funda

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Probabil te-ai îndrăgostit. Indicat e să vorbești cu el și să știi că vârsta e doar un număr.

| WaterDrop a răspuns:

Transforma-l in propriul tau boytoy happy Si modeleaza-l cum vrei tu. Nu scapa sansa asta pentru ca ti-l fura alta.

| WaterDrop a răspuns (pentru WaterDrop):

P.S: Este eye contact, nu contact eye laughing. Aproape o nimerisesi. Spor!

| Cristina13579 a răspuns:

Sunt doar 3 ani diferenta. Nu e chiar mare lucru.

| 12345678913579 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa incercilaughing) adica nu conteaza varsta mai alex ca e doar cu putin mai mic decat tine deci nu cred ca este o problema atât timp cat este mai înalt decat tinelaughing))) oricum ca sa ti dai sigur seama ca te place... băieții fac diferite gesturi de exemplu încearcă sa te faca sa razi fiindcă lui ii place sa te vadă zâmbind sau se uita mult la tine fiindcă daca te place nu isi va putea dezlipi ochii de la tine sau... se loveste de tine din,, greseala"hee heesau te urareste...gen, sa vadă ce mai faci oricum eu zic sa incerci nu cred ca este foarte importanta varsta. succes!