| AlexandruAlexandru a întrebat:

Salut.Am 20 de ani si am o problema.Am constatat ca am un ovar sus si unul jos. Cel de sus nu se da jos am zis ca poate se da dar nu s. a dat nici pana acum.As vrea sa stiu ce problema am.

4 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Mi-e teama ca ai multe probleme sad

| cupcake02 a răspuns:

Eu zic sa mai intrebi o data, ca nu e ovar sigur. rolling on the floor

| CompleteAndUtter a răspuns:

Esti baiat, ai 20 de ani si nu stii ca doar femeile au ovare? Barbatii au spermatozoizi. Cred ca ai gresit exprimarea sau esti un caz mai rar.

| cupcake02 a răspuns:

Si tu il corectezi pe el si crezi ca la barbati corespondentul ovarelor sunt spermatozoizii? rolling on the floor)))))