| Twister09 a întrebat:

Salut am 24 de ani.
Nu beau, nu fumez, sunt la locul meu, sunt si timid.
Sunt si copilaros.
Lucrez, am gatat si liceul si facultatea.
Credeti ca e un defect sa fiu copilaros sau asa cum sunt eu?
Sunt singur n-am relatie, toate fetele cu care am stat pana acum, si-au batut joc de mine, m-au inselat etc.
Credeti ca fiecare isi gaseste perecherea potrivita?

4 răspunsuri:
| Edwards2017 a răspuns:

Absolut. Este doar o chestie de timp.
Ai incredere in tine si nu renunta la principiile pe care le ai.
Fiecare om, are undeva, perechea lui. Ai rabdare, fiindca sunt convins ca si tu stii, rabdarea este o vitrute!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e un defect sa fii copilăros. Un defect e sa nu ai incredere in tine.

| mgtow a răspuns:

Se zice ca da fiecare sac isi are peticul lui. Depinde daca vrei unul de calitate gandesti ca se va primde bine altfel unu" slab va ceda si iese graul din el. Esti un om scos din dumnezeu - el lucreaza prin tine si altii care sant buni

| IvyOlivia a răspuns:

Să fii copilăros este poate cea mai frumoasă parte a vieții. Nu trebuie să renunți la așa ceva doar pentru că niște fete ți-au făcut așa ceva. Dacă ele nu au știut să te aprecieze, nu înseamnă că toate fetele sunt la fel. Mai bine copilăros decât sobru. O să-ți găsești pe cineva care o să te iubească așa cum ești tu. Și stai liniștit că nu am 12/14 ani de zic așa ceva, ci aproape 20. happy