| snoofy a întrebat:

Salut, am am cunoscut o fata de curand, de fapt am pus ochii pe ea de mai demult si nuprea stiu cum sa o abordez, si daca as obtine o intalnire mi e teama ca m as pierde si as ramane fara subiect de discutie sfaturi va rog

Răspuns Câştigător
| deeadragutza2 a răspuns:

Pai incearca sa afli daca ai avea vreo sansa sa iesi cu ea. afla si tu de la prietenii ei sau pune vreun prieten de al tau sa afle. daca obtii o intalnire cu ea nu trebuie sa te pierzi pentru ca nu ai de ce. incearca sa fii relaxat sa o intrebi despre ea ca sa va cunoasteti mai bine

1 răspuns:
| Capsunik235 a răspuns:

Ex : Ai sora frate? Ce iti place sa faci? Care este filmul preferat? La ce scoala esti? Ai id sau facebook? Ai animal de companie? Ce culoare iti place? etc Totul o sa vina de la sine! O sa va mai cunoasteti...Fii tu insati..Bafta Funda?