| ѕΣЯJ χd a întrebat:

Salut.
Am aproape 15 ani si azi 14.05.2010 mi-am bagat un pierce in limbuta.
Nu am fost la un salon sau ceva de genu...
Un baiat care pretinde ca stie mi-a bagat.
Asta s-a intamplat intr-un Internet Cafee...
S-a spalat pe maini inainte si a folosit o branula cumparata de mine.
Acum eu ce trebuie sa fac ca sa nu se infecteze si ce trebuie sa mananc?
PS: Nu m-a durut si nu mi-a curs sange, dar acum dupa cateva ore ma cam doare dedesuptul limbii.De ce?

Aaaa...IL ADOR!:X

Răspuns Câştigător
| Eu4EverX a răspuns:

2 saptamani fara lapte! si fara orice ce contine lapte.In rest mancaruri mai usoare nu acre sau amare si nu foarte condimentate.

Succes!:*

4 răspunsuri:
| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Dupa cate stiu eu vreo 3 zile ar trebui sa nu prea mananci mancaruri multe, bea mai mult lichid. Dupa 3 zile stiu ca poti manca orice.
Ai grija multa! :*
Si sa-l porti sanatos! big grin

| iulyana a răspuns:

Pai timp de vreo saptamana ar trebui sa mananci ceva mai usor, mancare care nu trebuie mestecata.cum ar fi iaurturi, piure. Hm.nu e musai o saptamana sa mananci asa. Atata timp cat simti ca te doare...incearca sa mananci astfel de mancaruri...bafta happy

| ѕΣЯJ χd explică:

Va multumesc.
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu sa-mi fac...in buza. Cam cat m-ar costa pierce-ul, branula, crema antibiotica si tot ce mai e nevoie?