| Maradona75 a întrebat:

Am aproape 16 ani.Să incep cu inceputul.Nu sunt un tip anti-sociabil sau ceva de genul,dar sunt mai retinut intotdeuna. dar in alt sens,mereu nu caut mai mult sau cer mai mult de la fata,mă multumesc cu "Bună, bună" si atat.Eu nu sunt ca ceilalti, cand o fata la liceu să incep să o caut pe facebook sau asa ceva.Niciodată nu mă bag peste ele, nu stiu dece.Cum as putea să fiu mai bagacios, mai tupeist cu ele?

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Vezi ca ti-am dat un raspuns la intrebarea anterioara, procedezi la fel.
O zi frumoasa sa aihappy