| AcestaSuntEu a întrebat:

Am auzit ca existe un program numir anonymous finder la ask care ajuta la identificarea ip-ului celui care ti-a pus intrebare cu anonim...am vazut niste tutoriale si in link-ul de download,pentru a-l putea descarca,trebuie sa completez chestii cu iq,sa plates nu stiu ce joc, chestii din astea...Intrebarea mea este urmatoarea: pot donwnloada de undeva acest program? Dau funda puppy dog eyes!

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Da, poti dar trebuie sa platesti din cate am inteles costa destul de mult.