| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca se vor face 9 ani de generala si doar 3 ani de liceu este adevarat?

Răspuns Câştigător
| karra a răspuns:

Guvernul nu are ce sa mai faca... legi peste legi care nu valoreaza doi bani ...cat despre generala de 9 ani, cred ca o sa se aplice in viitoru apropiat happy

4 răspunsuri:
| Nişka a răspuns:

Eu nu am auzit asa ceva insa la noi, cu guvernul nostr si cu conducatorii pe care ii avem la carmuirea tarii sa nu uitam ca Romania e tare tuturor posibilitatiilorhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa am auzit si eu asta. Cred ca se va aplica peste 2-3 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place mai mult asa ...adica ma sperie gandu de liceu la 16 ani sad. Eu sunt uneori mai timida cand cunosc persoane noi sad.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da este adevarat dar legea este doar pentru cei de clasa a 4-a care trec acum a 5-a pentru noi care suntem in clasele 5-8 acum in anul scolar 2009-2010 nu este valabila legea ne ducem in clasa a 9-a la liceu