| mtw123 a întrebat:

Salut.
Am cateva interbari in ceea ce priveste facultatea. Sunt la inginerie, si nu-mi place, nu mă regasesc in aceasta facultate pe care am ales-o, pe scurt, am gresit ca am venit aici. Intrebarea mea este urmatoarea : Daca renunt, trebui sa achit taxa la facultate si sa returnez bursa pe care am primit-o? Mentionez ca am intrat pe loc bugetat cu bursa.
Astept un raspuns.
Funda

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nu trebuie sa achiti nicio taxa si nu trebuie sa returnezi nimic. Retrage-te, fa-ti lichidarea sau ce proces e la facultate la tine, si cam atat.

| Teo29 a răspuns:

Nu mai plati nimic, nu returnezi nimic, faci cerere la secretariat si se rezolva problema.

In opinia mea discuta si mergi la alte profiluri la prietenii de la alte facultati in sem. 2 ca sa mergi la o facultate care iti va place/folosi in viitor.