| Bicromat a întrebat:

Salut! Am dat si ultimul examen pe acest an, admiterea, iar in acest punct al vietii mele doresc sa am o sursa de venit, chit ca ar fi part time. Ce mi se poate recomanda? Cel mai bine m-as descurca in calitate de,, freelance writer" și este necesara experienta de care nu dispun, atestat.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fa-ti cont pe site-urile profesionale si cine stie, poate prinzi vreun contract... ca freelancer

| MistarGoGu a răspuns:

Admitere la facultate? Pai cauta ceva în care sa AI experienta dacă VREI sa îți și între ceva bani în buzunare!
Freelance writer ce anume? Carti, scenarii, reclame, scriere tehnica *( carti / manuale utilizator )?