| AmxMod a întrebat:

Salut, am fost bolnav o luna si inca mai tusesc. am fost la doptoru de familie si mi-a zis ca mi-a ramas ca un tic de tusa, si mi-a dat trimitere sa ma duc sa vad de ticu asta.si nu ne-am dus ca mam a zis ca sa incerc sa nu mai tusesc, dar nu pot... poate sa-mi fi ramas tic? daca da cum pot scapa de el?

Răspuns Câştigător
| daviati789 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui totusi sa mergi la doctor pentru ca el te a ajuta sa scapi definitiv de tic.nu uita este foarte important sa te duci din timp pentru ca altfel iti va afecta toata viata.baftahappy

1 răspuns:
| Elena2222 a răspuns:

Nuuu nu trebuie sa platesti nimicwinking