| BigDaddy a întrebat:

Salut.Am fost intr-un parc e distracti cu prieteni si ne-am dat toti intr-o chestie care te invartea si eu dintre toti de frica am facut pe mine.Toti m-au vazut am inceput sa rada de mine toti si lumea de acolo m-a vazut.Ce sa fac acum?

2 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Treci peste! Ai avut si tu o scapare... probabil esti mai sensibil! Ce mai zici de aia carora li se fac rau si dau la boboci acolo pe loc? Aia e mai rau. Nu te lasa intimidat. Spune-le, daca insista, cu indiferenta, ca putea fi oricine. Ai fost tu... si ce? happy Asta e.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Eeeeeha, se mai intampla. Eu eram in parc cu cativa colegi si tot radeam si radeam ca am facut pe mine. Si am ras de asta cu ceilalti. Norocoasa am fost ca am colegi buni si nu au spus si la ceilalti din clasa. Ideea e ca toti mai avem accidente de astea. Nu te speria.