| anonim_4396 a întrebat:

Am fost la stomatolog de dimineata si mi-a curatat o masea si mi-a pus un pansament.Cand pot sa scot pansamentul din masea(e pus sub un fel de plomba moale dar nu e plomba e ceva sal tina acolo)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună! Trebuie ţinut maxim 2 ore şi să nu mănânci deloc aceste 2 ore.
Cred ca am intervenit prea târziu, dar oricum baftă!
O seară de vis.

3 răspunsuri:
| redfox a răspuns:

Buna. Nu ai voie sa umbli acolo. Du-te la dentistul care ti l-a pus si o sa-ti spuna el cand trebuie a ti-l scoata. funda?

| dewtza a răspuns:

Pai du-te peste vreo doua saptamani nu cumva ti-a facut alta programare?

| alexandruct a răspuns:

Pai si nu te reprogramat?