| SkippyPeanut a întrebat:

Am fugit de la cateva ore iar minunata mea diriginta i-a spus mamei. Ce as putea sa ii spun mamei sa nu ma pedepseasca sau macar nu foarte tare?

3 răspunsuri:
| einenebun23 a răspuns:

Spune-i ca, colegii tai tot au tras de tine sa mergi cu ei si pana la urma te-au convins si pe tine si te-ai dus si spune-i ca iti pare rau si alta data nu se va mai repeta. Eterna poezie laughing

| valentina1610 a răspuns:

Spune ca a chiulit toata clasa si nu aveai cum sa ramai doar tu. sau ca e prima oara si nu o sa se mai repete. sau ti-ai uitat ceva acasa si te-ai intors.

| Peaches a răspuns:

Diriginta a facut ce trebuia sa faca. Mamei spune-i adevarul.Nu adauga si minciuna la greseala ta pentru ca pedeapsa va fi si mai aspra.

~Roxetta