| Reps a întrebat:

Salut, am hotarat la scoala sa facem niste scrisori de ramas bun sa zic pentru profesori, nu prea triste, mai mult de multumire, eu nu stiu ce sa fac. Aveti vreo idee cum sa incep?

2 răspunsuri:
| Cristian3 a răspuns:

Gen: 'Pentru inceput as vrea sa va multumesc pentru simplul fapt ca m-ati ajutat sa ajung ceea ce sunt azi...' Sau ceva asemanator, gandeste-te.winking Succes.

| LoveTenis a răspuns:

Prin aceasta scrisoare vreau sa va multumesc ca m`ati ajutat sa infrunt orce situatie, m`ati invatat ce nu stiam, ca ati avut rabdare.Nu as fi ajuns aici fara sprijinul dumneavoastra.Va multumesc pentru ca nu ati lasat nici o intrebare fara raspuns. Pentru
raspunsurile oneste si sfaturile oferite atunci cand aveam nevoie de ele in postura de indrumator, pe langa cea de profesor. Cu drag[numele tau]... Sper ca te-am ajutat
Stimata doamna profesoara
Prin aceasta scrisoare vreau sa va multumesc ca m-ati sprijint si ca m-ati calauzit spre cei bun. Defiecare data ati avut rabdare cu mine.Tot ce stiu dumneavoastra m-ati invatat ati stiut sa puneti o lingura de iubire un strop de bunavointa cateva picaturi de rabdare ...cu acestea m-ati format in anii de stuidiu alaturi de dvs cu respect