| zina95 a întrebat:

Salut..am și eu nevoie de ajutorul vostru.Ce surpriza sau cadou iași putea face prietenului meu de ziua lui. Ajutați plizz..mai am putin timp dar nu am duce capul de loc...ms.

Răspuns Câştigător
| andypandy_2709 a răspuns:

Poti sa ii faci cadou :
-o bratara cu numele lui
-un lantisor cu initiala numelor voastre
-daca ii plac animalele, un catelus mic sau o pisicutaa (depinde)
-un albul de fotografii cu toate locurile in care ati fost impreuna, sau cu voi in diferite momente
-un ceas
-un parfum
-altele...un tricou sau o chestie de ai in care ii poti pune o poza cu voi ( am uitat cum se numeste )
funddaa? :*

2 răspunsuri:
| 340kll a răspuns:

I-ai putea face cadou un lantic cu initiala numelor voastre.

| zina95 explică:

Multumesc mult de ajutor dar nu este genul de baiat care sa poarte lanțișoare și tot felul de tot felul de genul acesta... Avem un an de cind suntem impreuna și aș vrea ca sa-l surprind..implineste 19 ani.