| Zbant123 a întrebat:

Salut, am ieșit într-o zi la plimbare și am trecut pe langa un supermarket și afară era o fată care împărțea măști celor care se duceau în magazin și nu aveau și era cu spatele la mine și mă uitam la ea și s-a întors și ea și ne-am uitat unul la celălalt câteva momente și după m-am dus acasă, m-am schimbat și am plecat înapoi la magazin. Am ajuns acolo și am luat o mască și am intrat în magazin, am luat ce am avut de luat și am văzut niște buchete de flori și am stat un pic și m-am gândit să iau sau să nu iau un buchet și să îl dau ei și am luat până la urmă un buchet de trandafiri. Am ieșit afară, a venit la mine să îmi ia căruciorul și am întrebat-o cum îi spune și mi-a zis și i-am dat buchetul de flori și mi-a mulțumit și zâmbea, se vedea pe fața ei că era fericită și i-am cerut Facebook, dar a zis că nu are și i-am zis după să aibă servici ușor și am plecat și se uita după mine. eu dimineața mă duc cu microbuzul la muncă și ea nu venea cu microbuzul ăla, dar acum Vine cu el și o văd în fiecare dimineață, se uită la mine și când mă uit la ea, lasă privirea jos sau într-o parte și cred că mă place și țin să menționez că e din Polonia. Aș vrea niște sfaturi cum să procedez cu ea sau niște idei și dacă credeți că mă place.
Dau funda

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Trebuia să îi ceri numărul de telefon.

| Goddessss a răspuns:

Ce draguttt. Tu ești in Polonia?
Sincera sa fiu nu știu ce sfat ti as da.
Nici nu ti as spune sa mergi după ea ca poate te va considera un ciudat, dar nici sa o lași asa, poate ea chiar te place.
ce nu vorbești mai mult cu ea sa iti dai seama?

| Zbant123 explică (pentru Goddessss):

Nu, sunt în Austria, dar ea e poloneză, și sunt de 3 săptămâni, nu știu o boabă germană, și ea nu știe engleză, off doamne, nu am noroc deloc?‍♂️

| Goddessss a răspuns (pentru Zbant123):

Uuuu chiar e nasol. Eu sper sa fiți împreună.
Daca veți fi foarte frumos, dacă nu asta e.
Sunt si alte fete.
Succes!
eu iti urez succes
❤️❤️

| Zbant123 explică (pentru Goddessss):

Mulțumesc, o să încerc, și sper să fie așa