| StefanVLY a întrebat:

Am internet dela upc, si imi descarca cu 2mb/s cand l-am bagat prima oara. si acum imi i-a cu 300kb/s depe depositfiles thinking
Oare e dela site?!
Nu stiu ce sa zic!
Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| TheDifference a răspuns:

Site`uri de genul depositfiles iti pun restrictii de viteza pentru a iti face cont sau pentru a iti upgrada contul contra o suma de bani, pentru viteze mai bune. Incearca cu torrentul pentru ca iti ia cu viteza maxima aproape mereu [acum depinde si de ora, de cat de incarcata e reteaua]. Daca descarca si cu torrentul tot cu 300 cred ca ar fi cazul sa suni la upc

| StefanVLY explică (pentru TheDifference):

Imi place ca exista oamenii ca tine. Ati multumesc. Ai funda.happy

| TheDifference a răspuns (pentru StefanVLY):

Npc, sunt aici ca sa ajut