| Viorel1212 a întrebat:

Salut am întrat la un liceu cu specializarea mecanica Și profil tehnic oare ies de acolo cu permis?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Sigur ieși cu permis de manipulare a ciocanului. Aia cu permisul (gratuit) o fi la specializarea auto/autovehicule

| FUVDER a răspuns:

Da ieși cu permis de categoria B doar trebuie sa ramai la acea specializare, cam nu prea exista liceu/profesionala pe domeniul de mecanica la care sa nu ei permis doar trebuie tu sa muncești sper ca dai si funda