| Anonim0978 a întrebat:

Am mai incercat sa postez aceasta intrebare dar de pe alt cont si nu s-a postat.

Sunt indragostit de o fata si nu stiu cum sa ii spun asta.

De mult timp ma gandesc incontinu la ea, o visez chiar si noaptea dar totusi imi este frica sa ii spun ce simt pentru ea, imi e frica de raspunsul pe care il va da. Niciodata nu mi-a mai fost asa frica ca acum.

Nu stiu daca am ales categoria buna pentru intrebarea aceasta.

2 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Ai ales bine categoriahappy

Cea mai buna solutie este sa-i spui direct, dupa parerea mea.

Ti-a dat niste semne cum ca te-ar placea si ea?

| CiobanuAlexandra309 a răspuns:

Vorbeste cu ea...stiu ca pare greu dar daca iti vei ascunde sentimentele vei pierde tu..incearca sa vorbesti cat mai mult cu ea, fa-o sa rada..bate-i apropouri..pana o sa inceapa sa-i placa de tine, fii insistent si nu renuntawinking