| xvxxnnns a întrebat:

Salut,am nevoie de niste sfaturi adica nu stiu prietena mea are uneori stari de nervozitate si se supara asa dintr-o data pe mine chiar daca nu ii zic nimic.eu o iert ca de fiecare data dar dupa se supara pe ea insasi ca a gresit eu ce sa mai inteleg.va rog niste sfaturi

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

E probabil din cauza oboselii, stresului sau are niste problemute de care nu-ti spune. Ori, e doar in/pe langa perioada menstruatiei cand suntem foarte sensibile din punct de vedere nervos si ne suparam/enervam din cele mai banale lucruri.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil are niste probleme de care nu ti-a zis sau pur si simplu are toane. Daca tieiti e bine iertand-o mereu desi nu ai vina continua asa, daca nu spune-i ca nu iti place comportamentuo ei, luati o pauza si vei vedea ca se va schimba.