| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Am nevoie de niste sfaturi. Anul trecut m-am mutat la o scoala noua si a inceput sa imi placa de un baiat. Era prima oara cand imi placea cineva in modul acela. I-am marturisit dar el nu m-a placut inapoi. Peste un timp am devenit prieteni si ma intreaba pe mine daca nu intelege la lectii. Ma suna uneori si vorbim. Se poarta foarte frumos cu mine dar nu stiu daca vrea sa fim mai mult ca prieteni. Oare ce sa fac? Sa ii spun ca il plac? Sau sa nu spun nimic ca sa nu ne afecteze prietenia? Va rog am nevoie de multe pareri. Fiti sinceri. Voi ce ati face?

Răspuns Câştigător
| Crescent a răspuns:

Cred ca nu ar trebui sa spui nimic inca. Mai asteapta putin alte semne de la el. E posibil ca daca tu ii spui acum, sa pastreze o oarecare distanta de tine daca nu simte acelasi lucru. Poti sa vorbesti cu un prieten de al lui sau sa pui pe cineva sa intrebe daca place pe cineva. Sau sa incerci sa aduci vorba despre alte fete

6 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Degeaba ii zici ca-l placi, ca el nu te place, daca te placea, se vedea de mult.

Poti sa-i zici totusi ca-l placi, sa vedem ce zice.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Păi deja i-ai spus.

| UnDiavol a răspuns (pentru anonim_4396):

Da chiar asta nu am observată )))) deja i-a spus )))

| UnDiavol a răspuns:

Nu-i spune nimic fi fata deșteaptă fi atenta sa nu profite de tine Lasă-l testeazăl vezi dacă chiar tine la tine dacă chiar are sentimente cu Adevărată pentru tine pe care le ai și tu pentru el nu te du oarba glonț uni baieti nu sunt ceia ce par sunt golani cu Adevărată știu ce spun umblu cu oameni cu carte care au schola știu ce vor de la viața umblu și cu golani loyali care iubesc cu Adevărată din inima și suflet cu Adevărată pentru tot restul vieți lor o singur data și nu înșela pentru nimic in lume orice ar fi si au iubit și încă iubesc o singura data cu Adevarata pentru tot restul vieți mele sufletu inima memorie o_o umblu și cu Golani haiduci care nu au mila și profite de fete umblu și cu Drogați văd cum este și lumea lor dar nu ma drogez mi s-a propus un fum i-am dat o palmă și-a revenit )))) umblu și cu oameni care au capul pe umeri Si știu ce vor de la viața cu Adevărată umblu și cu bombardiere la aia mor de ras numai gura de ei dacă i-ai vedea cum fac ))))) Eu zic sa fi fata deșteapta sa nu profite de tine deschide ochi te rog eu dacă ai alte întrebări îți răspund sincer cu Adevărată aicia nu in privat sfatul meu fi fata deșteaptă nu sari in brațe la toți jegosi profitori știu ce zic văd cu ochi mei destule lumi nu fi victima lor fi fata deșteaptă

| Annaaaaaa5115 a răspuns:

Testează.l intai