| SunshineLove a întrebat:

Am nevoie de o descriere a unui caine. Sa fie cat mai fidela si amuzanta.

Răspuns Câştigător
| wiufh a răspuns:

Am sa iti descriu catelul meu Doxi.
Are acum vreo 2 ani si ceva, maro deschis, mic, gras, cu niste picioare scurte si groase. Labutele le are albe, ca si cum ar avea ghetute, si are o coada foarte scurta care il face sa arate amuzant.
Este foarte jucaus, stie sa aduca mingea si adora sa fie mangaiat pe burta.
Are blana deasa, si capul mare, cu nas umed, ochi caprui, si niste urechi ascutite care stau pleostite, mai putin atunci cand alearga, sau asculta ceva atent.
E un caine foarte simpatic, si de curand a devenit tata. Are un fiu pe nume Doggy, care are coada exact ca a lui, dar in rest seamana cu mama sa Titza.
FUNDA TE ROG

8 răspunsuri:
| Stancu_Diana_1991 a răspuns:

Cainele meu are 1 kilogram. are 1 luna si 2 saptamani, are blana scurta, ochi caprui, jucausi si dinti foarte ascutiti. este un caine foarte simpatic. eu il ador si ma joc cu el in fiecare zi. cand plec eu de acasa el incepe sa puna botul dar cand vin se inveseleste. FUNDITA PLZZZ.

| Leticia_Tatar_1976 a răspuns:

Salut!happy

| Leticia_Tatar_1976 a răspuns:

Salut!happyAm nevoie de o descrielre a unui caine....sa fie cat mai fidel si amuzant big grin va rog!
Multumesc de atentie Salut! La revedere!

| Isticioaea_Pamela_1982 a răspuns:

Am o sa ti-o descriu pe catelusa mea Lolita
Are acum vreo 4 ani si ceva, este neagra, mica, grasuta, cu niste picioruse, scurte si subtiri. Labutele le are maro deschis, ca si cum ar avea ghetute, si are o codita foarte scurta care o face sa arate amuzanta.
Este foarte jucausa, stie sa aduca mingea si adora sa fie mangaiata pe burta.
Are blana foarte scurta capusoru mic, cu nas umed, ochi negri, si niste urechi ascutite si crestate, cand aude ceva este foarte amuzanta
E o catelusa foarte simpatica, si a fost mamica acum doi ani.A avut opt puisori care aveau urechi clapauge si codite mici, poarta o sgarda rosie si un medalion cu numele ei

| Isticioaea_Pamela_1982 a răspuns:

Am sa ti-o descriu pe catelusa mea Lolita
Are acum vreo 4 ani si ceva, este neagra, mica, grasuta, cu niste picioruse, scurte si subtiri. Labutele le are maro deschis, ca si cum ar avea ghetute, si are o codita foarte scurta care o face sa arate amuzanta.
Este foarte jucausa, stie sa aduca mingea si adora sa fie mangaiata pe burta.
Are blana foarte scurta capusoru mic, cu nas umed, ochi negri, si niste urechi ascutite si crestate, cand aude ceva este foarte amuzanta
E o catelusa foarte simpatica, si a fost mamica acum doi ani.A avut opt puisori care aveau urechi clapauge si codite mici, poarta o sgarda rosie si un medalion cu numele ei

| Dumitrel_Iulian_1996 a răspuns:

Ce titlu?

| Constantin_Tanasa_1997 a răspuns:

Catelul meu este un animal extraordinar, este foarte jucaus, curios si foarte cuminte. Ma bucur sa am un catel asa inimos si atat de intelegator.