| ANdutttttta a întrebat:

Am nevoie de o parere de baiat in principiu, dar daca voi fetelor a-ti trecut prin asa ceva va rog sa-mi raspundeti!
Iubitul meu imi spune ca este un barbat care ii plac toate femeile, dar ramane cu privitul. El tot timpul se uite dupa altele cand este cu mine, am vazut anumite mesaje cu baietii in care vorbeau despre o anume fata si pur si simplu nu ma simt speciala in aceasta relatie. Lui ii plac toate, si mi-e frica ca ma si inseala. Voi ce ziceti?

2 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Fă-te să te placă doar pe tine, heehee.

| Agenta000 a răspuns:

Daca tie chiar iti place de el poti raman cu el dar te sfatuiesc ceva. Intr-o zi daca pleaca undeva poti sa il urmaresti sa vezi ce face. Daca nu mai suporti spune-i ca daca mai continua asa il vei parasi. Sau poti sa-l intrebi pur si simplu pe un prieten de-al lui cine este acea fata. In price caz sa-mi spui ce-ai facut pana la urma, ok?winking