| yoyo_2588 a întrebat:

Salut, am nevoie de putin ajutor de cateva zile ma tot suna un prost si am nevoie sa-mi spuneti ceva o injuratura orice, ceva de care sa-mi bat joc de el ca sa nu ma mai sune

Răspuns Câştigător
| Soriinax a răspuns:

Crede-ma. cu injuraturile mai tare il vei enerva si te va suna incontinuu.big grin
Ai incercat macar sa vorbesti cu acel "prost" si sa il intrebi de ce te suna? Poate ca e vreun baiat care te place si nu stie cum sa vorbeasca cu tinerolling on the floor
Parerea meathinking
funda?

5 răspunsuri:
| Lucinca a răspuns:

Daca te suna spune-i sa numai faca. daca persista. incepe sa il injuri si inchizi repede si asa faci in continuu

| lightmyfire a răspuns:

Buna.Si eu am patit la fel,pai vezi incearca sa-l blochezi,sa-i blochezi nr si sa nu te mai sune,sau da-ti telu pe silent sau nu-i raspunde deloc cand te suna sau inchide`i.E cel mai bine,daca nu vb cu el si zii sa te lase in pace, nu-l injura pentru ca asta nu face decat sa-ti inchida si peste ctv minute sa te sune el si sa-ti zica de toata familia, si originiwinking asa ca vb cu el sau blocheaza-i nr. Daca nu stii cum sa-l blochezi vezi du-te la un centru cosmote sau Orange depinde de cartela ta pe ce retea e si intreba-le pe doamnele/domnii de acolo.Cu sigurante te vor ajuta.Succeshappy O zi minunata

| crytical a răspuns:

De ce nu.i raspunzi si.l lasi sa vb singur asa o sa se plictiseasca si nu o sa mai sune si iti faci si minute

| Ada11 a răspuns:

Intra pe youtube.com si scrie :injuratura injuraturilor la romani. Gasesti acolo ceva, dar eu zic sa ii raspunzi si sa-l lasi sa vorbeasca. Iti faci minutewinking
Pupici. Sper sa nu te mai "bantuie "laughing tampitu' ala.

| pokemonfan2000 a răspuns:

"Bai tu esti tampit sau te faci bai?" Asta zice doamna mea invatatoare...O_o