| dragoshxtreme a întrebat:

Am nevoie de un mic ajutor, pe 30 e ziua unei fete si nu am idee ce sa ii fac cadou, e foarte de treabahappy pot sa va zic ca ii place metal rockthinking si old...chiar daca asc metal rock este o fata linistitahappyglumeatsaa si dragutsahappy asa ca as avea nevoie de niste sugestii pentru un cadou, multumeschappy

Răspuns Câştigător
| sunsetflower a răspuns:

Eu zic sa-i cumpar un lantuc cu un pandantiv sau un tricou gen rock asaam facut eu cu una dintre prietenele mele din clasa si i-a placut foarte mult! happy
winking
fundita?

3 răspunsuri:
| IrinaVew a răspuns:

Ai zis ca e glumeata deci poti lua un caine din fata blokului mai bland ii pui o lesa pe care o imprumuti de la cineva... dar ii iei si un alt cadou cum ar fi un ursulet mare care sa para putin mai ciudat(rock)... sa iti amintesc ca rokerii dunt cei mai sensibiliwinking. indiferent. oke. deci lasi ursuletu undeva mai departe si te duci cu cainele. o iei in brate si ii zici la multi anilaughing. apoi ii zici ca a fost o gluma si ii dai adevaratul cadou

| Simina1066 a răspuns:

Cele mai bune idei pentru astfel de fete (ca mine de altfel) se gasesc pe www.bestial.ro sunt sigura ca o sa-i placa tine cont insa ce trupa ii place mai mult;)

| DeeeaLoveSP a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres ceva de genul asta pentru o fata e minunat. Si feminin si metal rock in acelari timp. Un pandantiv sau o bratara sau chiar un inel, dar daca chiar vrei sa o impresionezi ia'i ceva feminin;)