| Victorita15 a întrebat:

Am nevoie urgent de ceva sfaturi. Am iubit. E colegul meu de clasa, si chiar de banca la scoala. Chestia e ca..suntem impreuna de cam 2 saptamini, dar nu m-a invitat nicaieri, nu m-a sarutat. La scoala comunicam foarte mult, ne giugiulim.dar oricum nu ma invita nicaieri. Chiar nu stiu ce sa fac. SI inca un lucru important e ca.o fata din clasa s-a mai intilnit recent cu el si am fost de multe ori linga ea cind acesta o invita dupa ore sa iasa undeva. Deci, nu sunt prima lui prietena. Nu inteleg de ce nu ma invita nicaieri. Vreau si eu mult sa iesim. Ce sa fac? Sa-l intreb de ce face asta, sau sa nu ii spun nimic sau? HELP ME. URGENT. AM NEVOIE DE AJUTORUL VOSTru. FUNDA!

6 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Păi eu zic să-l întrebi, deoarece invită pe altcineva ci pe tine nu.

| Victorita15 explică (pentru Doηηa):

Am in vedere ca cind erau in relatie se intilnea cu prietena mea foarte des....Mersi oricum de raspuns!

| AnaRadu a răspuns:

Heii^w^.
Pai din ce am inteles de la tine il cam placi pe tine. Ok.Chestia este ca daca tu vrei sa stie ce gandesti, nu ezita sa ii spui. Daca pe prietena ta o invita undeva si pe tine nu, e o mare problema. Intreaba`l ce se intampla si daca ii este rusine cu tine de nu va intalniti niciodata nicaieri. Succes! Si dupa poti cel putin ca imi spui si ce a zis! -----> Fundita?

| AnaRadu a răspuns (pentru AnaRadu):

Tip*
in loc de tine..scuzepuppy dog eyes

| Victorita15 explică (pentru AnaRadu):

Am in vedere ca cind erau in relatie se intilnea cu prietena mea foarte des....Mersi oricum de raspuns!

| Mademoiselle18 a răspuns:

Eu zic sa-l mai lasi macar cateva zile pentru a nu parea disperata dupa atentie happy Nu trebuie sa-i dai de inteles ca in doua saptamani deja i-ai cazut la picioare. Daca tot continua asa propune-i tu sa mergeti undeva..Ar fi mai bine sa mergeti mai intai sa va plimbati prin parc sau ceva de genul..nu-i da impresia ca vrei sa cheltuie bani cu tine, trebuie sa inteleaga ca pe tine te intereseaza doar prezenta lui.In cazul unui refuz nu te isteriza pentru ca o sa iasa urat dar daca ii propui de mai multe ori si nu reactioneaza in nici un fel eu zic ca nu te merita happy
Sper ca te-am ajutat :* Fundita?:d