| Kapornyai_Ioji_1997 a întrebat:

Am nevoie urgent de niste idei pentru baly bobocilor. Teme sau probe...

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Hilde a răspuns:

Eu am organizat un bal al bobocilor si a iesit super mega tare! In primul rand trebuie sa existe proba de dans(noi am ales melodiile perechilor), apoi a doua proba a fost separarea unui albus de galbenus de ou, a treia proba o intrebare de cultura generala, a patra proba a fost tinerea unui balon cu o furculita, care scapa balonul jos pica proba si nu in ultimul rand BOTEUL BOBOCILOR care am inclus frisca pe nas, o bucata de ardei iute sau o bomboana si usor mangaiat peste cap cu un catalog! Sper ca te inspira ceva de aici!

| Hilde a răspuns (pentru Hilde):

BOTEZUL* BOBOCILOR, scuza-mi litera lipsa.

| Hilde a răspuns (pentru Hilde):

Mersi pentru funda si ma bucur ca ti-am fost de ajutor!

3 răspunsuri:
| omuletulofficial a răspuns:

Incearca sa faci probele pe tema balului...Ia o tema adecvata anotimpului si sarbatorii care vine [exepmlu:pastele...]