| FaNa1337K a întrebat:

Salut.
Am o colega in clasa pe care o plac, dar are prieten... ea la ore (scoala) se uita la mine de 2 ori, dar cate 2-3 min. Oare ma place?!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
A te uita, nu este interzis.
Ești băiat, de ce nu stai cu ea de vorbă?
Pa, pa.

| Ofiintă a răspuns:

Cum a spus si @Deea204 : "... Daca o persoana se uita la tine nu inseamna neaparat ca te place...". Tot timpul ne cream asemenea iluzii, pentru ca nu esti singurul care gandeste astfel pe urma ramanem dezamagiti!

| mimiwewem a răspuns:

Poate da.

| Cristina45 a răspuns:

Wtf! ce soi oi mai fi si tuh ...cronometrezi cat timp se uita la tine si de cate ori, in fine ca sa iti raspund la intrebare, daca are pr sigur nu te place... poate uite pur si simplu,

| FaNa1337K explică:

Bun sfat laughing))

| Deea204 a răspuns:

Daca o persoana se uita la tine nu inseamna neaparat ca te place. Daca are intentii rele sa-si insele prietenul..probabil..depinde de persoana, daca o cunosti iti dai seama mai repede.