| 12Cosmin12 a întrebat:

Am o colega in şcoala si imi place mult de ea.dar nu stiu cum sa ii spun, sau macar ca aflu daca ma palce. Dau Funda da cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| ElenaDanielaE a răspuns:

Imprieteneste'te cu cea mai buna prietena a ei si incearca sa afli cate ceva.
O poti intreba chiar si pe ea, dar pe ocolite. De exemeplu : " cum vezi tu baiatul perfect?". Si cine stie, poate te caracterizeaza chiar pe tine.
Bate apropouri, spunandu'i ca e frumoasa. pe mess, daca fata in fata nu ai curaj si vezi ce raspuns iti da. POate zice " Multumesc, si tu esti frumos "laughing Sau mai stiu eu.

Sper ca te'am ajutat! Fundaaa?tongue