| dianarockstar42_8784 a întrebat:

am o dilema, problema mrg nu vreti sa ii spuneti.
sunt a 7 si baiatul care il plac e a 6 thinking nu pare dar mrg.thinking suntem la clasa alaturate si as vrea sa ies putin in evidenta in fata luithinking cum sa fac asta? cum sa ma observe ...am iesit cu el si cu inca 2 fete afara ne-am jucat in zapada etc.mersi si raman datoare cu funditaaa love struck sau scuze. cum pot sa fac d la el rost de id? ca poate pe messenger am mai mult curaj love struck mersi si sper sa mearga love struck

Răspuns Câştigător
| Annia_1319 a răspuns:

Pai.in pauza poti sa te duci cu o fata sau singura la el si sa te bagi putin in seama cu elbatting eyelashes. adica : Buna. ce faci? chestii de genul astahappy. si din vorba in vorba poate il rogi si tu frumy sa iti dea id'ul.sunt sigura ca nu se va opune sa nu ti-l deawinking...Mult norockiss. Sper sa reuseesti!:X

4 răspunsuri:
| anonima16 a răspuns:

laughing nu ti` se pare ca e cam micut?

| dianarockstar42_8784 explică:

Ok mersi o.sa incerc azi mersi love struck >:d

| dianarockstar42_8784 explică:

Micut?thinking nu pare laughing

| daiana_9164 a răspuns:

Ce are deca este a 6? si eu sunt cam in aceeasi problema... si daca tu chiar vrei sa intri in vorba cu el este simplu vorbeste normal nu incurcat sau cu vreun accent vorbeste cu el de parca ai vorbi cu colega de banca si o sa vezi ca o sa mearga! iar daca n`ai curaj sa stii ca el ar putea sa`si dea seama si sa-ti puna coarne. asa ca vorbeste deschis cerei chiar tu id nu pune pe nimeni sa il ceara! succes. mie mi-a mers