| vibenord a întrebat:

am o intrebare am 13 ani si fac 200 abdomene pe zi (100 dimineata 100 seara)
1. mai cresc in inaltime?
2. mi se va vedea abdomenul daca o tin tot asa?

Răspuns Câştigător
| EaNuStieTot a răspuns:

Nutzi face griji, abdomenele nu te afecteaza cu nimic este chiar propus sa facem ceva miscare! Nu cresti in inaltime atunci cand ridici geutati sau afci sporturi mai grele, Si desigur ca se va vedea daca le faci corect si o ti tot asawinking

1 răspuns:
| Cleopa a răspuns:

Tu ce crezi? nu ti se pare ca e o intrebare cam prosteasca? tu de ce faci abdomenele? asa fara niciun motiv? daca abdomenele nu ar fi avut nici un efect asuprea ta cu siguranta nu le-ai fi facut...si apoi sa nu crezi ca intimidezi fetele cu astfel de chestii...