| eu_stie_tot a întrebat:

Am o intrebare cam jenanta. Mi se intampla mereu. Nu pot sa imi imbratisez prietena fara sa am o erectie, ce sa zic sa o mai sarut. Si e asa de ceva vreme. Am crezut ca o sa treaca odata ce ma obisnuiesc dar persista. e normal?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, e normal. M-as ingrijora daca sotul meu nu ar avea erectie de cate ori ne sarutam. Si el nu e adolescent, iar noi suntem casatoriti deja de vreo 4 ani.

| vlaaddd a răspuns:

Te exciti prea tare :-s

| sincer a răspuns:

E normal si dupa ceea ce ai descris tu eu deduc ca ai o varsta frageda, si e normal sa reactioneze organismul asa dar o sa se remedieze problema in timp.

| elena a răspuns:

Este normal, pentru ca o iubesti si mai ales... o doresti.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Este foarte normal atâta şi nu ar trebui să-ţi fie ruşine. Faptul că se întâmplă asta înseamnă în mod clar că eşti cel puţin atras de ea!
Salut!