| Maximamspusiara a întrebat:

Am o intrebare, ce parfum de barbati preferati? Care este cel mai fain?

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Dragul meu, parfumul la barbati nu prea l-as recomanda, pentru ca transpiratia ii transforma mirosul in altceva. Eventual merge la ocazii, dat discret, cand nu implica prea multa miscare.Personal ti-as recomanda spray, din colectia,, axe,, pentru barbati, iar gama de mirosuri trebuie sa o alegi singur, sau cere parerea unei prietene. Spray-ul e mai recomandat, avand in vedere ca trebuie sa folosim apa de 3-4 ori pe zi, macar pe fata, gat si subbrat.Referitor la Kranci, nu gasesc nici un motiv ca problemele globale sa ne transforme in niste salbatici. Mirosul contribuie foarte mult la starea noastra de spirit.Se spune ca gradul de civilizatie al unui popor are ca masura cantitatea de sapun folosita pe cap de locuitor. Apreciez intrebarea ta, adica preocuparea care te framanta.Nota 10!

3 răspunsuri:
| Maximamspusiara explică:

Kranci am intrebat ce parfum preferati, nu te-am intrebat de aia din Africa care mor de foame... asa ca numa iti racesti gura degeaba, si chiar vreau sa miros frumos, nu ca alti care nu se spala.(sper sa nu fie si cazul tau).
Asa ca sincer comentariu tau ii degeaba.

| zxzx a răspuns:

Hermes Eau de Pamplemouse
1 Million de la Paco Rabanne
Dolce Gabbana the one men

Răspuns utilizator avertizat