| SAFI a întrebat:

Salut, am o intrebare de ceva timp si nu am cui sa o pun, de cateva luni merg la sala si am inceput sa ma formez dar am o problema, am un priete care tot de cateva luni vine cu mine la sala si avem piept amandoi dar lui ii sunt intarite sfarcurile tot timpul iar mie nu, oare de ce?

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Asta nu e o problema! E doar din constituia fiecaruia! Tu continua sa faci antrenament si munceste si apoi cand vei fi cu o fata sa vezi atunci cand te va mangaia ce fel or sa reactioneze si sfarcurile tale! Asa ca nu te mai gandi la acest lucru da? Bafta! http://youtu.be/Z5iF9zYfmqI